Balony foliowe z nadrukiem reklamowym

Balony foliowe z logo to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na wyjątkowej oprawie eventu lub wydarzenia przy jednoczesnej dyspozycji nieco wyższym budżetem. Jeżeli chcemy, aby nasze logo rzucało się w oczy oraz było na wysokości wzroku przechodniów, najlepiej zdecydować się na balon foliowy na hel. Gwarantuje on, że potencjalni klienci nie stracą nazwy firmy z pola widzenia. Z balonami z nadrukiem własnym można spokojnie spacerować po mieście, mając pewność, że jest on doskonale widoczny. Świetnie sprawdzą się też jako firmowy gadżet. Dodatkowo balony foliowe na hel można zabrać do domu, co jest żywą reklamą naszej marki.

Balon foliowy z własnym nadrukiem – przyciągnij uwagę klientów

W obecnych czasach wyróżnienie się spośród konkurencji nie jest łatwe i czasem trzeba zdecydować się na kosztowne sposoby reklamowe, których celem jest zachęcenie klienta do zakupu czy skorzystania z usługi, a także zaznajomienia się z ofertą marki. Oczywiście nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na tego rodzaju wydatek, jednak rozwiązanie znajduje się w zasięgu ich wzroku – i to dosłownie. Balony foliowe z własnym nadrukiem na hel stanowią świetne posunięcie marketingowe, a zarazem są zazwyczaj dużo tańsze od innych opcji reklamowych. Zamieszcza się na nich głównie logo danej marki. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na balonie foliowym znajdował się również inny nadruk. Takie balony można wręczyć klientowi po zakupie oferowanego dobra czy skorzystania przez niego z proponowanej przez Ciebie usługi – na pewno zapadnie mu to w pamięć i umili dzień!

Nadruk na balonach foliowych – powierz go nam!

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone nadruki na balonach foliowych były wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Ważne są dla nas kolory oraz rozłożenie danego napisu na balonie. Przyświeca nam jeden cel – nadruk ma przede wszystkim zwracać na siebie uwagę. Zainteresowanie potencjalnego klienta daną marką to jeden z kluczy do sukcesu, dlatego też warto pomyśleć o złożeniu zamówienia na balony foliowe (na hel) z nadrukiem reklamowym jak najszybciej. Zapewniamy, że nie „zrobimy Cię w balona”!
Poza walorami estetycznymi niewątpliwymi zaletami balonów foliowych z własnym nadrukiem są:
 • minimalny nakład w wysokości 50 sztuk (również dla nadruków wielokolorowych oraz CMYK),
 • możliwość nadruku 1, 2, 3 kolorów lub odwzorowania FULL COLOR,
 • 3 kształty do wyboru: okrągły, serce oraz gwiazda – wszystkie o średnicy 18″,
 • 11 różnych kolorów do wyboru,
 • nadruk na balonach foliowych jedno- lub dwustronny.

Jak zamówić balony reklamowe?

3

Określ z ilu stron balonu mamy nanieść nadruk?

 • 1 strona
 • 2 strony
4

Przygotuj grafikę, najlepiej w formie plików wektorowych:

 • CDR (Corel Draw)
 • AI (Adobe Illustrator)
 • EPS
 • PDF
Jeśli nie posiadasz pliku graficznego, prześlij nam swoje logo i opisz jaki efekt końcowy chciałbyś uzyskać. Nasi graficy BEZPŁATNIE stworzą dla Ciebie projekt.

KOLORY I KSZTAŁTY balonów FOLIOWYCH

Kolory i kształty balonów foliowych
Przewiń na górę