Balony z helem, dekoracje i aranżacje balonowe

Balony z helem, LED, girlandy, słupy, kolumny, ścianki, wypuszczanie i zrzuty balonów

W przypadku dekoracji balonami jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia – można z nich stworzyć np. girlandę lub bukiet. Balony to nie tylko dodatkowa powierzchnia reklamowa, ale również sposób na duże zasięgi komunikatów marketingowych. Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych rozmiarów, kształtów oraz kolorów balony to nieskończenie wiele możliwości tworzenia aranżacji przestrzennych – dekoracji sal na różne imprezy, przyjęcia okolicznościowe czy eventy plenerowe. Stanowią one sposób na uatrakcyjnienie oferty oraz przyciągnięcie nowych klientów do Twojej firmy.

Dekoracje balonowe oraz balony z helem – Gdańsk, Gdynia, Sopot

W HUDI oferujemy najwyższą jakość oprawy imprez z wykorzystaniem dekoracji balonowych. Gwarantujemy pełną obsługę wydarzeń. W naszym portfolio, poza balonami z nadrukiem, znajdziesz także:

  • balony z helem,
  • bramy,
  • ścianki,
  • girlandy reklamowe z balonów,
  • konstrukcje przestrzenne,
  • bukiety balonowe,
  • LED do balonów,
  • profesjonalne dekoracje na imprezy masowe oraz wiele innych aranżacji – w tym również tych z wykorzystaniem balonów okazjonalnych.

Lista ich zastosowania jest bardzo długa, są to na przykład: imprezy firmowe, koncerty, promocje, pikniki, bale, akcje promocyjne, urodziny, chrzciny, komunie, śluby czy wesela. Usługi dekoracyjne świadczymy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, ale nie tylko – zadzwoń lub napisz do nas!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, badając potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Masz więc pewność, że Twoja dekoracja (np. girlanda balonowa) będzie jedyna w swoim rodzaju, a zarazem spójna z objętą strategią marketingową. Zadowolenie klienta to dla nas wartość nadrzędna, dlatego też tworząc dekoracje balonowe, pracujemy wyłącznie na balonach najwyższej jakości. Gwarantujemy tym samym trwałość naszych aranżacji, długą retencję gazu, zachowanie kształtów oraz intensywnych kolorów. Nie będziesz musiał się więc obawiać, że zamówione kompozycje, w tym girlandy balonowe, nie wytrzymają do końca eventu. Posłużą one kilka dni, a w warunkach pokojowych nawet kilka tygodni.

Aranżacje balonowe – najlepszy wybór na eventy

Wyniki badań statystycznych są jednoznaczne. Eventy firmowe, podczas których wykorzystano dekoracje balonowe (tj. ścianka z balonów, kolumna z balonów, girlanda z balonów, bukiet z balonami oraz balony reklamowe), cieszą się dużo większym zainteresowaniem. Ich efekty marketingowe są lepsze, a także trwalsze niż efekty eventów przeprowadzanych bez ich użycia.

Jeśli więc chcesz skupić uwagę klientów – obecnych oraz potencjalnych – na swojej ofercie, konkretnej promocji lub wydarzeniu, a także chcesz wypromować nowy produkt, to balony okazjonalne z pewnością pozwolą Ci wyróżnić się w gąszczu konkurencji. Sprawią, że to właśnie Twoja kampania, poprzez dekoracje balonowe, a w tym girlandy lub bukiety z balonów, zapadnie w pamięci odbiorców na dłużej – w rezultacie przełoży się na wymierne efekty sprzedażowe.

"... no bo kogo nie ucieszyłby balonik?"

Kubuś Puchatek
Przewiń na górę
Dekoracje balonowe – na chrzciny, wesele i inne okazje – Gdańsk, Gdynia, Sopot