balony na inaugurację salonu Sebocalm

Balony na firmowych wydarzeniach – na jakie okazje warto je wybrać?

Piękne, dopasowane do charakteru działalności balony z nadrukiem mogą być świetną reklamą. Taka forma promocji jest skuteczna, gdyż przedmioty te miło kojarzą się większości z nas. Stworzone w ramach reklamy działalności balony są przydatne w różnych sytuacjach. Mogą pełnić wyłącznie rolę marketingową, ale dzięki możliwości komponowania z nich imponujących dekoracji często łączą tę funkcję z byciem ozdobą. W tym wpisie podamy przykłady wydarzeń, podczas których warto wykorzystać reklamowe balony.

Targi i wystawy

Do okazji, podczas których warto sięgnąć po balony reklamowe z nadrukiem, zaliczyć można z pewnością targi oraz wystawy biznesowe. Podczas tego rodzaju wydarzeń w jednym miejscu spotka się wiele przedsiębiorstw o podobnym profilu. Koniecznie trzeba się zatem wyróżnić. Efektowne balony to doskonały sposób na dekorację stanowiska wystawowego. Przedmioty te mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów – a przecież skłonienie zebranych do podejścia do danego stoiska to początek sukcesu. Na balonach warto umieścić logo firmy, ale można też nadrukować na nich numer telefonu czy inne istotne informacje – zwłaszcza gdy chcemy rozdać je osobom odwiedzającym nasze stanowisko.

Inauguracje i dni otwarte

Jak warto obchodzić otwarcia firmy lub nowych filii? My uważamy, że wystawnie, a nie ma hucznego wydarzenia bez balonów! Kolorowe ozdoby skutecznie przyciągają uwagę przechodniów i skłaniają ich do zajrzenia, co dzieje się w środku. Balony z nadrukiem na otwarcie sprawdzają się jako dekoracja, ale poza egzemplarzami do ozdoby warto mieć też pulę do rozdawania gościom. Taki upominek szczególnie spodoba się dzieciom, które chętnie zabiorą go do domu. Dzięki temu umieszczona na balonie nazwa firmy ma szansę zapaść ich rodzicom w pamięć. Balony z logotypem są dobrym pomysłem także podczas firmowych drzwi otwartych. Doskonale ocieplają przestrzeń oraz sprawiają, że odwiedzający przedsiębiorstwo mogą poczuć się w jego wnętrzu dobrze.

Świętowanie ważnych dni

Balony z logo firmy, a przynajmniej egzemplarze w barwach wpisujących się w kolorystykę przedsiębiorstwa, warto wykorzystać także podczas obchodów ważnych uroczystości. I to zarówno gdy dotyczą one bezpośrednio przedsiębiorstwa (np. jubileusze), jak w czasie firmowych Wigilii czy zabaw karnawałowych. Dekoracje w postaci balonów pasujących do wizerunku danego biznesu to doskonały pomysł na urozmaicenie przestrzeni oraz podkreślenie tożsamości firmy.

Pikniki, koncerty, spotkania sportowe i inne wydarzenia

Zwracające uwagę balony będą odpowiednim wyborem na różnego rodzaju imprezy organizowane lub współorganizowane przez przedsiębiorstwo. Doskonale wspomagają one działania promocyjne. Sprawdzą się podczas wydarzeń sportowych, koncertów czy rodzinnych pikników. W przypadku różnego rodzaju festynów balony warto wykorzystać do zabaw i gier integracyjnych. Mogą być też elementem dekoracji wejścia na teren imprezy. W przypadku wydarzeń sportowych warto użyć ich do oznaczenia strategicznych punktów, np. mety. Balony z nadrukiem na eventy różnego rodzaju to zawsze dobry pomysł, gdyż stanowią subtelną i nienachalną reklamę, a jednocześnie dekorują przestrzeń.

Balony z nadrukami dotyczącymi firm to uniwersalne rozwiązania, które warto wykorzystać przy wielu okazjach. Ten przywołujący miłe skojarzenia element dekoracji może w wyjątkowy sposób wspomagać i urozmaicać działania promocyjne. Co warte wspomnienia, balony mogą występować w różnej formie, wielkości i kolorystyce – z łatwością można dostosować je więc zarówno do specyfiki działalności, jak i charakteru wydarzenia, podczas którego mają być one wykorzystane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę