balonowa aranżacja dekoracyjna

Jak stworzyć balonową oprawę eventu – przydatne akcesoria

Balony stanowią wyjątkową formę promocji, która wywołuje uśmiech na wielu twarzach. Egzemplarze z logotypem warto wykorzystać przy różnych okazjach związanych z życiem firmy. Aby promocja przy użyciu balonów była odebrana pozytywnie, ważne jest nie tylko dobranie pięknych modeli, ale też ich odpowiednie zaprezentowanie. Niedostatecznie napompowany czy niechlujnie zawieszony balon będzie bowiem odstraszał, a nie zachęcał do współpracy. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jakich akcesoriów warto użyć, by zadbać o prezencję dmuchanej reklamy.

Oszczędzaj płuca – przyrządy do pompowania

Choć teoretycznie do napompowania balonów wystarczają płuca, w praktyce bywa różnie, zwłaszcza gdy do przygotowania mamy balony do promowania firmy w sporej liczbie. W takiej sytuacji nie ma jednak potrzeby tracić sił – można sięgnąć po:

  • pompkę ręczną – sprawdzi się przy przygotowywaniu eventów od czasu do czasu. Dzięki niej, przy użyciu siły mięśni, szybko można napompować nawet kilkadziesiąt balonów;
  • pompkę elektryczną – odpowiednią, gdy w planach mamy częste korzystanie z promocji w postaci balonów z logo. Dzięki niej napełnianie powietrzem nawet wielu balonów w ogóle nie wymaga wysiłku.

Zatrzymać uciekający hel

Choć wcześniej wspominaliśmy o przyrządach do napełniania balonów powietrzem, wybrać można także balony firmowe z helem. Ten gaz jest lekki, dzięki czemu wypełniony nim balon z łatwością się unosi. Wznosząca się ozdoba jest bardzo atrakcyjna dla oka. Helem można napełniać zarówno balony foliowe, jak i lateksowe. W przypadku tych drugich warto jednak sięgnąć po specjalny środek, który zapobiega zbyt szybkiemu ulatnianiu się gazu. Uszczelnienie balonów lateksowych sprawia, że zachowują one swoje właściwości na dłużej. Jest to dobre, szczególnie gdy organizujemy kilkudniowe eventy.

Patyczki i wstążeczki

Gdy nasze balony z logo firmy są napełnione, warto zastanowić się nad tym, jak je ujarzmić. Niezwykle pomocna okazuje się być tradycyjna wstążka. Cienka tasiemka ułatwia wiązanie balonów oraz daje możliwość tworzenia z nich różnych kompozycji dekoracyjnych. Dzięki bogatemu wyborowi kolorów wstążek z łatwością można dopasować je do barw balonów. Poza wstążkami ciekawym rozwiązaniem są też specjalne patyczki. Przydają się one zwłaszcza do balonów napełnionych powietrzem – te bowiem nie unoszą się tak efektownie jak egzemplarze z helem. Patyczki ułatwiają trzymanie ozdoby, co jest przydatne, zwłaszcza gdy chcemy rozdawać balony z nadrukiem reklamowym gościom.

Stojaki i obciążniki

Jeśli zależy nam na efektownej dekoracji przestrzeni z okazji wydarzeń firmowych, warto do balonów z logo firmy dobrać akcesoria takie jak stojaki i obciążniki. Te umożliwiają bowiem stworzenie bardzo atrakcyjnych, schludnych dekoracji. Dzięki obciążnikom i stojakom nie trzeba zastanawiać się, do czego przyczepić balony. Wykonane przy użyciu tych gadżetów dekoracje będą efektowne oraz solidne. Warto pamiętać, że oprawa biznesowego eventu może mieć wpływ na wizerunek firmy – dlatego tak ważne jest zadbanie o szczegóły.

Balony z logo firmowym to doskonałe materiały do tworzenia ozdób na biznesowe eventy. Jest tak dzięki możliwości ich personalizacji oraz mnogości dostępnych akcesoriów do tworzenia ciekawych i efektownych dekoracji. Profesjonalnie przygotowane ozdoby balonowe z pewnością zostaną docenione przez osoby zgromadzone na wydarzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę